Üsküdar’da konseptin adı: HOLLYWOOD 

0
1681

Üsküdarı süsleyen,eşsiz kılan ve üsküdarı üsküdar yapan bir şey vardır nedir sizce ?
Bence kız kulesi..
               Kız Kulesi olmazsa sanki Üsküdar’ın tadı olmayacakmış gibi. İşte bu tadı aratmayan, farklı bir konsept yaratmış olan Hollywood Cafe‘yi  duydunuz mu ?

Hemen girdiğiniz gibi sizi 60 model diye tahmin ettiğim bir araç konseptinde koltuklar karşılıyor ( araçlarla fazla aramın olmadığını söyleyebilirim 🙂 ).


Duvarlar da ise unutmadıkları bir şey var gerçekten dikkat çekici olan Elvis Presley ve Marilyn Monroe. Bu konsept üsküdar sahile öyle oturdu ki herkesin dilinde.

 

Günün erken saatlerinde üsküdar sahilde koşunuzu yaptıktan sonra denize ve tarihi yarım adaya karşı güzel ve sıcak bir kahvaltı yapabileceğiniz imkanınız varken günün ilerleyen saatlerinde akşam 20:00’den sonra  canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yiyebilir, misafirinizi ağırlıyabilir ve müziğe eşlik edebilirsiniz. Sakın mekanın konsept hollywood diye canlı müzik seçiminin o dönemlere ait olduğunu sanmayın. Bildiğiniz son hit parçaların söylendiği bir canlı müzik. Ve bazen öyle güzel bir ortam oluyor ki herkes kalkıp oynamaya başlıyor.
Dipnot : Tabiiki de mekan ALKOLSÜZDÜR.

Bu sizin ilginizi çeker mi bilmiyorum fakat güzel bir nargilesi var.

hollywood cafe yemek ile ilgili görsel sonucu
Yemek çeşitleri bakımından oldukça zengin tatlı çeşitleri ise harika diyebileceğim bir mekan oluşturmuşlar. Akşamları gerçekten çok yoğun olduğu için serviste sıkıntılar yaşayabilirsiniz fakat abartılacak derecede değil.

hollywood cafe yemek ile ilgili görsel sonucu

                  Özel otoparka sahip mekan vale hizmetide verirken müşterileri kapıda karşılayan ve değer veren bir işletmeye sahip. Şöyle bir tavsiyede bulunabilirim özel günlerde mutlaka ama mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız çünkü gittiğinizde yer bulma olasılığınız gerçekten çok düşük.

Fiyat olarak biraz ortalamanın   üzerinde fakat  değer mi diye sorarsınız;alkolsüz,canlı müzik, nargile güzel bir ortam evet değer !  Son olarak burada muhteşem manzaraya hayran kalacağınızı tekrar hatırlatmak isterim. Mekanın iç tasarımından gözlerinizi alamayacağınızı da tekrar söyleyip muhteşem bir lezzet şöleni yaşamak için Hollywood a mutlaka uğrayın derim.

  Bir başka mekanda görüşmek dileği ile. 

 

hollywood cafe yemek ile ilgili görsel sonucu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here