Selfie Bahane Yumruk Şahane, Belediye Başkanına Yumruklu Saldırı

0
348

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, öz çekim yapmak için yanına gelen bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.
Alınan bilgiye göre, Başkan Gürkan, 1’inci Murat Mahallesi’nde Kadın Emek Pazarı’nı ziyaret ederek buradaki kadınların Anneler Günü’nü kutladı.
Kadınlarla bir süre sohbet eden Gürkan, yanına gelen Görkem H. ile öz çekim yaptığı sırada, bu kişinin yumurtalı ve yumruklu saldırısına uğradı.

recep gurkan ile ilgili görsel sonucu

Olayın ardından kaçan şüpheli polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Edirne Devlet Hastanesi’nde tedavi olan Gürkan’ın gözünde yırtık tespit edildi. Darp raporu alan Gürkan’ın sol gözü bandajla kapatıldı.

Gürkan, hastane çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, kadınlarla sohbet ederken öz çekim yaptırmak isteyen kişinin kendisine saldırdığını söyledi.

recep gurkan ile ilgili görsel sonucu

“Öz çekim yaparken elindeki yumurtayla gözüme vurdu”

Şüphelinin ilk önce elindeki yumurtayla gözüne vurduğunu ifade eden Gürkan ”Tabii öz çekim yaparken savunmasız oluyorsunuz. Yanıma geldi tam öz çekim yaparken elindeki yumurtayla gözüme vurduktan sonra birkaç kez yumruk attı. Gözümün içinde bir yırtılma var. Doktorlar tedavisini başlattı sağ olsunlar. Yatak istirahati verdiler. Aylar önce planladığımız bir açılışa katıldıktan sonra eve geçeceğim” dedi.

Görkem H’nin saldırıdan önce sosyal medya hesabından kendisiyle ilgili bir video da yayınladığını aktaran Gürkan, polislerin olayı araştırdığını vurguladı.

 Nasıl Yazar Olabilirim?

Fidye Yazılım WannaCry Nedir?

İşte Çok Konuşulan ‘’Fİ’’

Biraz Gotik Biraz Arabik ZARAGOZA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here