Nedir Bu Hadi Çılgınlığı?

0
95

Bir süredir herkesin dilinde olan Hadi bilgi yarışması Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmasıdır.

Günde iki kez canlı olarak gerçekleştirilen bilgi yarışması; toplamda 12 soru soruyor. 12 soruyu yanlışsız cevaplayanlar arasında da  önceden belirlenen para ödülü paylaştırılıyor. Binlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışmanın sunuculuk koltuğunu ise oyuncu Müge Boz ve haber spikeri Merve Toy paylaşıyor.

Hadi bazen 4.000 tl dağıtıyor bazen 20.000 tl. Dolayısıyla 15 kuruş da kazanabilirsiniz 750tl de. Tabii bu kaç kişinin yarışmanın sonuna kadar gideceğine göre değişiyor. Kazandığınız para hesabınızda birikiyor ve 20tl yi geçtiğiniz zaman banka hesabınıza geçirebiliyorsunuz.

Hadi her gün 12.30 ve 20.30 da canlı yayına geçiyor. Canlı yayına erişim ve oyuna katılım için ücretsiz Hadi uygulamasını indirip kayıt olmanız yeterli.

Uygulamayı indirdikten sonra yapılması gereken tek şey, yarışma saatinde uygulamayı açmak. Sonrasında sunucu; canlı yayında soruları sırayla soruyor; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Dikkat!! Yanıtlama süreniz sadece on saniye. Yani sunucuyu dinlerken soruyu yanıtlamayı unutmamanız gerekiyor. Aynı zamanda yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor. Ayrıca Turkcell bip uygulamasını indirmek de can hakkı almanızı sağlıyor. Can ise yanlış yaptığınızda devam etme hakkınız oluyor. Sonradan  Okan

başka bir detay ise Hadi her yarışma için İnstagram hesabında 1 soruya dair ipucu paylaşıyor. @hadioynalive

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here