İçindeki Sihiri Keşfet !

2
549

Herkese Merhaba !
Sevgili kimdiyo.com okuyucuları, bu yazıyı okuduktan sonra belkide içinizde olan,sizin bile keşfedemediğiniz bir sihiri keşfedeceksiniz.

Kaleme alınan yazıları hafife almayın ! hayat yolunda sizi farklı bir sapağa sürükleyebilirler. Benim moda ile buluşmam, renkleri sevmem onların içine girmem bir makaleyi okumakla başladı. Neden sizinde hikayeniz bu yazı ile değişmesin ? Peki ya bu yazıyı yazan kız kim ? Ben kimim ?
Ben Başak Vardarlı, kıyafetlerin ruhuna bürünen Kadın, hayatın rengini kumaş parçalarında bulmuş biriyim 🙂 üstüme ne giyersem o kıyafetin ruhuna bürünüyorum. Belirli bir ‘Moda’ kalıbının olduğuna inanmıyorum. Kendine yakışan herşeyin moda olduğunu düşünüyorum. İnsan ruhunun kesinlikle kıyafetlerle birleştiğine inanıyorum.. yazımı okuduktan sonra bir üstünüze bakıp bugünkü ruh halinize göre nasıl giyinmişsiniz ? Düşünmenizi istiyorum. Demek istediğimi anladığınızdan eminim 🙂 renkler diyorum, siyah ile beyazın uyumuna aşık olmayan yoktur ? Kurtarıcı ana renklerimiz, iki zıt kuvvetin birbiri ile uyumu ve içinizdeki o sihirle ona kattıklarınız.. siyaha her rengi katarsanız katın yine bozulmayan, ayak uyduran temel renk.

 

Beyaza hangi rengi katarsanız katın saflığını kaybetmeyen renk. Artık içimdeki sihri ve renkleri sizlere kısa kısa kimdiyo.com da paylaşacağım. Moda yorumları ve paylaşımlar yapacağım. Umarım sizlerede yararlı yazılar olurlar. Ben okuyan herkesle şimdiden çok memnun oldum. Diğer yazımda görüşmek üzere

 

Başak Vardarlı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here