Eşsiz Boğaz Manzarası İle Çamlıca Desde Teras Lounge.  

1
1272

Çamlıca Tepesini bilir misiniz ?
Hani İstanbulun en yüksek tepelerinden biri olan Çamlıca Tepesi denizden 260 metre yükseklikte olmasına rağmen boğazın mavisiyle hiç kopmayan bir tepenin eteklerinde eşsiz manzarası ile Desde Teras Lounge sizleri bekliyor.
desde brunch ile ilgili görsel sonucu

Açık büfe sabah kahvaltısı ile başlayan serüven güler yüzlü ekibi ve bu işi gerçekten iyi yapan işletmesi ile sizleri huzurlu bir günün başlangıcına götürüyor.

Geniş bir menüsü olan desde cafe restaurant sizlere karar vermekte güçlük çekeceğiniz harika lezzetler sunuyor. Dünya mutfağından Türk mutfağına bir çok lezzeti tatma imkanına sahipsiniz. Benim tercihim kavurmalı kaşarlı pide İstanbul sınırları içerisinde daha iyisini zor yersiniz. 🙂

 

Oyun bölümünü restaurant sınırından ayrı tutan işletme diğer mekanlara oranla müşteriye ne kadar önem verdiğini burada sizlere kanıtlamış oluyor. Diğer mekanlar gibi yemek yerken okey taşı sesi duymak zorunda kalmıyorsunuz.

desde balo ile ilgili görsel sonucu

 

Ayrıca bir balo salonuna da sahip büyüklükte. 700 kişilik kapalı alanı ile sizlere düğün nişan sünnet vb. Organizasyon fırsatı da sunuyorlar.

Peki ya boğaza karşı nargile içmek ? İşte benim için en güzel yanı da bu hele ki birde çayla birlikte dost meclisindeyseniz değmeyin o nargilenin keyfine.

Fiyat olarak orta yükseklikte bir mekan olarak sınıflandırabiliriz ne aşırı pahalı nede ucuz. Hak eden işletmenin arkasında durucaksınız her zaman. Verdiğiniz hesap gözünüze gelmeyecek ve helal olsun düşüncesi doğacak boğaza bakıp güler yüzle uğurlandığınız zaman.

Kendilerinin de dedikleri gibi; Boğazı Desde ile yaşayın..

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here