Ayrılabilir Orta Sehpa Modelleri

1
1814


Ailemizle ya da misafirlerimizle hoş zaman geçirdiğimiz, sohbetler ettiğimiz evimizin en çok kullanılan mekanı olan salonlar, koltuk takımı, aksesuarı, ışıklandırılması, masa ve sehpası ile parçaların bütünlüğünden oluşan önemli bir mekandır.
Bu parçalardan biz bugün; orta sehpayı konu alacağız. Orta sehpa salonumuzun güzel bir aksesuarı olmasının yanı sıra işlevselliği olarak da önemlidir. Salonda oluşturulan güzel sohbetin mimarı olarak adlandırabiliriz 🙂
Üzerine koyacağınız çay bardakları ve ikramlarla sohbetinizi zenginleştirebilir, tatlandırabilirsiniz.

Orta sehpa bir bütün halinde olabileceği gibi metrekare olarak küçük olan salonlarda ayrılabilen/parçalanabilen sehpa takımları da can simidi görevi görebilir. Birden fazla parçaya ayrılarak salonunuzda zigon görevi görebilir, ikramlarınızı ve servislerinizi kişiye rahatça ulaştırabilirsiniz.
Sadece servis veya yemek yerken altlık görevi görmesinden ziyade üzerinde notlar alabileceğiniz, laptopunuzu kurabileceğiniz, köşelerinin ofsetliğine göre çizimler yapabileceğiniz, kitap okuyabileceğiniz ya da eşyalarınızı koyabileceğiniz bir tasarım ürünü olarak da kullanabilirsiniz.

Parçalar bir araya getirildiğinde bir bütün gibi görünen bu sehpalar, salonunuza katacağı şık görüntünün yanında kullanımı ve teknik özellikleriyle de size büyük avantajlar sağlayacaktır. İster hazır modellerden alarak ister zevkinize uygun bir tasarım yaptırarak elde edebileceğiniz bu modeller özellikle ufak salon dekorasyonunda veya metrekare olarak ufak olan evlerde pratik ve etkili çözümler sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here