Evinizi zenginleştiren “Ahşap Masalar”

0
1082

Son zamanlarda doğallığı, güzelliği, şıklığı ve sadeliğiyle popüler olan doğal ağaçtan yapılmış masalar, evimizin ve ofisimizin havasına farklı bir yaklaşım sergilemiştir.
Evinizin salonuna, yemek köşesine ufak bir dokunuşla zengin görüntü kazandırabilir, doğal ağaç masa ve sehpaların sade ve ağır duruşuyla farklı bir ortam oluşturabilirsiniz.
Gelin bunlardan bazılarını yazımızda işleyelim.

Kütük Sehpa
Evinizde tekli koltukta oturmuş kitabınızı okurken ve kahvenizi yudumlarken, kahvenizi koyacak bir sehpaya mı ihtiyacınız var?
Modern, Plastik veya paslanmazdan oluşan sehpalardan ziyade sadeliğinizi ve şıklığınızı tamamlayan, ortama güzel görüntü ve ağırlık katan bir ahşap sehpaya ne dersiniz?
Gelen misafirlerinizi ağırlarken, köşenizde şıklığı sadeliği ve zenginliği ile tablo gibi kendisini gösteren bir ahşap sehpaya kim hayır diyebilir? Özellikle ev hanımlarının en büyük şikayeti olan günümüzdeki tasarım ürünlerinin parmak izi ve leke tutma özelliğine karşı, doğal, leke tutmayan ve asil bir sehpa her klasik ürün severin tercihidir.
Eğer böyle bir sehpa arıyor, bulamıyorsanız yazımızın sonunda yorum kısmına iletebilir, biz sizin için araştırabiliriz.

 

Ceviz MasaEvinizin güzel bir manzarası var iken, siz balkonunuzda fabrikasyon yemek takımı mı kullanıyorsunuz? Gelinİlgili resim size alternatif bir öneri sunalım.
Görselde gördüğünüz ürün ceviz ağacından yapılma kütük bir yemek masasıdır. Günümüzde Et mangal restaurantları arasında popülerliğini artırmış ve yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Peki bunu neden evimizde yemek takımı olarak kullanmayalım ki?
Doğru bir yer seçimi, doğru ışıklandırma, doğru sandalye seçimi ile evimizin balkonuna,mutfağına veya salonumuza zengin bir yemek masası kazandırmış oluruz.

 

İlgili resim
Ceviz ağacından yapılmış bu masayı sadece yemek takımı olarak değil, aynı zamanda ofisinizin toplantı ihtiyacını karşılamak için toplantı masası olarak kullanabilirsiniz. Doğal görüntü, sadelik ve zenginliği seven herkes için ahşap malzeme ilk tercih olmalıdır.

 

 

 

 

Masalar ve sandalyeler hakkında geniş bilgi almak isteyenler için, Yorum kısmını kullanabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here